Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Ne Nje Bote Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  41

ne kete bote te vogel vjen nje dashuri dhe kerkojme ta vrasim dhe ta kthej ne hi zemra ime ka kujtime qe nuk mund ti harroj dot enderroj nje bote tjeter per nje dashuri te vjeter ku urrejtja nuk hyn dot po tmos kete ndarje edhe lot....dy here nga me shume vetmia ime nuk je vetem ndoshta e ke vendin ne nje tjeter bote pasuria ime e vetme qe nuk mund ta marrim dot ref enderoj nje bote tjeter per nje dashuri te vjeter ku urrejtja nuk hyn dot po tmos kete ndarje edhe lot dy here...


Ky tekst u dërgua nga mariAmarda Arkaxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2012


Amarda - Ne Nje Bote Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Nje Bote Tjeter".
3. Video është e këngës "Ne Nje Bote Tjeter", por nuk këndohet nga Amarda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:


Komente 1