Live Video

Amarda - Bishtalecat Pale Pale / M'ka Shku Mendja Mu Feju  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/12/2015

2015-12-17T09:34:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bishtalecat Pale Pale / M'ka Shku Mendja Mu Feju" kënduar nga Amarda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Amarda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:

Më Shumë...