Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Amarda - Valsi Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

Komente

Asnjë Koment

09/02/2019

2019-02-09T16:58:45+00:00

Muzika:

Gent Myftaraj

Video Produksioni:

MAX Production
Dorëzohem sot
Dorëzohem para teje
Sa shumë fjalë i kam për ty
Zemra i merr

Në vals të lumturisë më merr
Si në herën tonë të parë
Sot më shumë dëshmitarë

REF.:
Ti je drita e syve që kam
Dielli që në shpirt më fal
N'krahun tënd do qesh, do qaj
Përgjithmonë
I will spend the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you

Dorën ma mbaj e kurrë mos ma lësho
A e ndjen si rreh për ty zemra ime?

Në vals të lumturisë më merr
Si në herën tonë të parë
Sot më shumë dëshmitarë

REF.:
Ti je drita e syve që kam
Dielli që në shpirt më fal
N'krahun tënd do qesh, do qaj
Përgjithmonë
I will spend the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you

I will stay for the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you

Ti je drita e syve që kam
Dielli që në shprt më fal
N'krahun tënd do qesh, do qaj
Përgjithmonë
I will stay for the rest of my life
with you, with only you
I was waiting for you
so much time, for you


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet