Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ami-g - Gabimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi".
3. Video është e këngës "Gabimi", por nuk këndohet nga Ami-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ami-g - Gabimi  (Feat. Dennko)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dennko

06/05/2011

2011-05-06T06:28:21+00:00Ref X2:

1 kujtiim e kom n'zemeer
se zemraa hala t'kerkoon
e di qe m 'thirr n'emeer
edhe Loti pot pikkon
1 kujtiim n'zemer e kom
edhe qet fjal po ta thom
e di qe faji pot lendon
po koha plaget sti sheroon

Ami-G:
E kujtoj kohen e wjetter
kohen kur kem na dy bashk
i kuujtooj kreejt ato sene
amo ku mettem na dy tash
po tash aj o weq kujtim
edhe ky edhe tjert harrohen
tash e Lus Zotin per kthim
amo smunesh me kthy kohen
e di qe t'mungon aj qast
e di qe n'wete e man
e di qe e nin zaniin tem
e qdo kujtim n'zemer pot wran
e di qe t;pengoon ky faktt
amo fajin e man n'zemer
e di qe shum t'ka marr malli
t'pakten 1 her mem thirr n'emeer
e di qe n'zemer pot breen
e di qe thu per ty sja wLen
n'zemer mungesen ma wren
lumtuuriin nooshta e gjeen
noshta edhe ti ki fatt
e di qe m'kerkon qdo nat
e di qe zgjohesh prej gjumit
me shpresen qe um ki ngat
um kan ndoodh edhe mu kto sene
edhe un dikur tkom dasht
edhe pse shpesh zemra m'rreh
kur e kujtooj kohen e lasht
se mu kthy prap so Let
shkuun edhe ktoo 3 wjeet
tash e di qe t'piikon loti
se zemra tash t;ka met shkret

Ref X2:

1 kujtiim e kom n'zemeer
se zemraa hala t'kerkoon
e di qe m 'thirr n'emeer
edhe Loti pot pikkon

1 kujtiim n'zemer e kom
edhe qet fjal po ta thom
e di qe faji pot lendon
po koha plaget sti sheroon

Dennko:
qdo fjal qe pe qes
zemren po ma Lendoojn
t'Luus t'pakten 1 her kujtom
po kujtiimet me koh shkojn
sna sheroojn dhimbjen e wjeter
ket dhimbjen qe pe qes n'Letter
zemer ta deshmoj me wepper
se tkom dasht si kerkon tjeter
e pyys wetten pse bash newe
qka bonum na dy gabbim
amo qka mka met prej teje
weq 1 foto si kujtim
a thu a mendoon per mu
a don tash me mi pa syt
e di qe ma ndjeen mungesen
e qikjoo n'zemer pot myt
e tash ku pe gjen perkrahjen
n'krah t'kujna po mbshetesh
ti zemmer shkoowe me faj
e tash wet je ka mettesh
une e majjta premtiimin
po ti e thewe bessen
tash s'i kthehna kohes s'wjeter
po du me fshi kujtessen
se dikur m'merrke malli
po tash jom bo krejjt njejjt
kuuiitiimet zemmer pi nali
po du me jetuu si krejjt
un po foli qka po ndjej
po fooLi qka po thot shpirti
amo koha jon shkoj zemer
ti kto e din mas mirtii

ee dii qe pom thirr n`emer...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet