Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Mësuesit

Per Ty Mësuese

Unë sot per ty mësuese
më pëlqen të shkruaj
shumë vargje të bukra
per t'i recituar.

Erdha në klas te parë
shumë i emocionuar
as dhe emrin tim
nuk dija të shkruaj.


Tani jam i gëzuar
sepse di të lexoj
dhe me ndihmen tënde
shumë gjëra po mësoj.

- poezi nga Amir Demiri


- Poezia u dërgua nga Amir Demiri -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  76Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet