Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Amir Rexhepi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Amir Rexhepi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Janar 2016, Amir Rexhepi publikon videoklipin "Pse Me Harrove"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Medin Tagani

Xhemajl Orllati

Gazmend Shala (Gaxi)

Albioni

Bedri Ademaj

Dini Rashiti

Veton Kosova

Zikki

Sabi Beqiri

Perparim Halilaj

Tags: Amir Rexhepi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet