Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Amnela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Amnela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 10 Janar 2020, Nela publikon videoklipin "Plasni". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, ndërsa teksti u shkrua nga Gold AG & Amnela. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nikol

DarJa

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Reina

Ajlin Petrela

Tags: Amnela, Nela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet