Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Shoqërinë

Grupi Ole

Jeta na bashkoj ne po e shijojme
sa bukur po e jetojm shoqerin tone
un OLA ju du pafund
se di sa me doni ju por un ju du n`maksimum
LINA dhe ERI jeni ma te mirat per mu
dije se edhe kur shkolla t`maroj une ju skom me u harru
jeni si engjuj mu me jepni gezim
jeni si loqka qe mu me jepni sundim
shume une ju du ju betohem per t``madhin zot
jeni zemrat e mia e do jeni per shume mot
shakat e juja ma ngrejn buzeqeshjen
keshillat e juja me bejn mos me dhen dorheqjen
ju kom si yje qe ndriojn ne qiell
ju ndiqoni per mua siq ndiqon zoti n`ket jet
OLA
LINA
ERI
grupi ma i mire
jeni per mu drita qe mi qelet syte
ket ne e ndertuam shoqerin shume lehte
jemi grupi 1-sh jemi grupi OLE.......

- poezi nga Amores


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  6

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet