Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amri Hasanlliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Amri Hasanlliu është një këngëtar. Amri ka marre pjese ne festivale te ndryshme per femije dhe studion per piano. Në Maj 2012, knkuron per here te pare ne Top Fest 9 me kengen “Me pelqen se je ndryshe”, nje kenge e cila tregon se edhe dashuria ka stine. Në Maj 2013, Amri Hasanlliu merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Shpirt I Lire". Më datë 18 Nëntor 2014, Kastro Zizo & Amri Hasanlliu publikojnë videoklipin "Naten Kur Flija". Në Tetor 2017, Amri Hasanlliu merr pjesë në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Amri Hasanlliu

Komente 0