Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Amzi Manii
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Amzi Manii është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 15 Qershor 2016, Amzi Manii publikon videoklipin "Jetim Pa Bab", në bashkëpunim me Yll Idrizi.

Më datë 16 Korrik 2016, Amzi Manii publikon videoklipin "Krenaria Jote".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet