Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ana Bakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Ana Bakaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ish-konkurrentja e”The Voice of Albania 5″ ka publikuar projektin e saj të parë muzikor të titulluar “Reckless” dhe menjëherë ka rrëmbyer zemrat e publikut. Këngëtarja më e re e muzikës shqiptare është votuar më shumë se çdo artist, duke zënë vendin e parë të klasifikimit të “The Top List”. Edhe pse ende “Reckless” nuk ka një video muzikore, artistja duket se ka goditur në shenjë me këtë këngë, e cila mban vulën e shtëpisë diskografike amerikane ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Silvana Rusi

Kristine Elezaj

Dr.Nice

Agertina Muca

Bruna

Albina Xhons

Kristela Gjoka

Liridona Sinani (Dona)

Onanta Spahiu

Jona Koleci

Tags: Ana Bakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet