Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kabashi - Me Hile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Humba kohën, plot mundësi
që të jesh i imi ti
Por, kjo jetë na sjell plot befasi
Më ke dasht për t’më harruar,
Paske ardhë për të shkuar
Paskam dashtë njeriun e gabuar

REF. x2:
Ma ke bo me hile,
N’fillim ti u feel-e
Ma ke bo me hile ee-ej
Ma ke bo me hile,
Se isha shumë naive
Pas ndarjes nuk ka tjetër zgjidhje

Edhe pse s’jemi mo bashk,
Unë gjithmonë kom me t’dasht
Por asniher gabimin nuk ta fal
Sa her ti m’ke thonë të dua
Asnjëherë s’e ke menduar
Paskam dasht njeriun e gabuar

REF. x2:
Ma ke bo me hile,
N’fillim ti u feel-e
Ma ke bo me hile ee-ej
Ma ke bo me hile,
Se isha shumë naive
Pas ndarjes nuk ka tjetër zgjidhje
Ana Kabashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2016


Ana Kabashi - Me Hile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Hile".
3. Video është e këngës "Me Hile", por nuk këndohet nga Ana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ana Kabashi:


Komente 0