A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ana Kabashi - Ana Kabashi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2019

2019-05-01T18:00:08

Muzika & Teksti:

Ana Kabashi

Muzika:

Granit Gashi

Video Produksioni:

XL FilmsNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ana Kabashi" kënduar nga Ana Kabashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ana Kabashi".
Videoklipi nga Ana Kabashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019