Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kabashi - Sa Kem Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa here po t'shoh ne sy
e di qa don
e di qa po menon
Mos pyt po ami,ami krejt
per ty per ty
une po digjem
sa mire po ndihem
sa here tkom ngat

Sa kam pi,na dy bashk
dej n'saba
ta dhash doren ty pran
ton naten,naten,naten,naten
uhh, sa mir qe je me mu
po sepse jom ka t'du
ta dhash zemren,zemren,zemren

Nuk e di qka du me bo
kur sje ti se
se sa here her pom prek
zemra mu nal,ku je nis e

vetem ti zemren ma morre
e tum dasht kurr nuk u nale
se per kete dashni une krejt i boj (2x)

sa kem pi, na dy bashk dej n'saba
ta dhash doren ty pran
ton naten,naten,naten,naten
uhh, sa mir qe je me mu
po sepse jom ka t'du
ta dhash zemren,zemren,zemren (2x)
Ana Kabashi
Publikimi: 27/08/2021
Teksti: Ana Kabashi
Produksioni: Onset Studio
Beat/Instrumental: Onset Studio
Video Produksioni: Flamur IlaziAna Kabashi - Sa Kem Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Kem Pi".
3. Video është e këngës "Sa Kem Pi", por nuk këndohet nga Ana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ana Kabashi:


Komente 1