Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Ndoj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Ana Ndoj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Gusht 2017, Ana Ndoj publikon videoklipin "Happy". Më datë 17 Shtator 2019, Ernim Ibrahimi & Anna Ndoj publikojnë videoklipin "Senorita". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Ernim Ibrahimi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Jola

Xhirjana

Marigona Vitia

Ervisa

Florida Dushku

Jona

Megan

Tags: Ana Ndoj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet