Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anahi - Para Nada Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yo que la pasaba noche y dia
de la cama a mi ventana
esperando que tu llegues
y abrazandome a la almohada
yo que te adoraba y me creia
las palabras de carino
que tan facil me decias
y en promesas se quedaban

hoy ya lo ves
hasta el mas tonto
un dia puede cambiar
ha girado tanto el carrusel
de tus mentiras
sobre el eje de mi vida
que al final no me ha servido pora nada
nada....
nada.... nada....nada

hoy te digo adios... arrivederci... by..by
no pidas amor que para ti ya no hay
vete de aqui... te quiero lejos de mi
por que no hay nada
nada
nada

hoy ya lo ves....

hoy te digo adios...(2 veces)

por que no hay nada
nada...
nada...nada...nada...
por que no hay nada
nada...
nadfa...nada...nada

nada...nada...
nada...nada...nada...Nuk kemi video për këtë këngë.


Anahi
Publikimi: 01/01/2007


Anahi - Para Nada
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Nada".
3. Video është e këngës "Para Nada", por nuk këndohet nga Anahi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anahi:


Komente 0