Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anahi - Prisioneiro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Há um ruido em meu coração
Que me faz perder o controle
Uma espécie de canção
Que começa em sol maior
Perdir minha objetividade
Seus charmes me fazem mal
Eu danço ao ritmo que lábios me dão...

Que me importa quanto tempo
Eu tenha que esperar
Atire o seu anzol e verás,verás
Que me importa quanto tempo
Que você me evitará
Cedo ou tarde você cairá
E e já posso até imaginar isso

Sou seu fiel prisioneiro
Estarei em seus olhos
Sou seu fiel prisioneiro
Estarei em seus olhos
Prisioneiro de suas doces palavras

Prisioneiros em seu colo
O som da sua voz
Me provoca agitação
A qualquer jogo seu
Obedeço sem razão
O veneno que há em sua pele
É doce como o mel
E basta apenas uma carícia
Pra estar a sua disposição.Nuk kemi video për këtë këngë.


Anahi
Publikimi: 01/01/2007


Anahi - Prisioneiro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prisioneiro".
3. Video është e këngës "Prisioneiro", por nuk këndohet nga Anahi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anahi:


Komente 0