Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anahi - Sexy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy".
3. Video është e këngës "Sexy", por nuk këndohet nga Anahi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anahi - Sexy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00No veas solo un cuerpo en mí
Sé que lo tengo y que te gusta
Mira soy algo más
Tengo también un ideal
Y me experiencia es la vida
Sabe soy algo más

Refrán
Sexy… Sexy…
No me veas solo sexy (sexy)
Pienso en amor
Soy mujer quien tiene corazón

Esta es mi verdad
Puedo mala quizá pero mía
Se por fuera soy bien
Mucho abajo mi piel de mujer

Lo que hay que tener,
Lo que hay poner yo lo tengo
Y lo exijo mi amor que lo tenga y lo ponga también

Refrán (2X)

Esta es mi verdad…

Lo que hay…

Refrán


Më Shumë Këngë Nga Anahi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet