Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anahi - Sufriendo Por Amor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ya no quiero te ver
Non quiero tenerte a mi lado
Nunca más...
Se ya no puedo más tenerte
Non quiero más estar a tu lado
Siga tu vida,y dejame en paz
No quiero tus besos nunca más

Y és que ya estoy sufriendo por amor
Desde que yo te conoci
No queria tenerte conocido
Se puderes saber
Que tu tanto me harias sufrir

Mañana que amanezca
Me iré llevantar
Ergueré mis manos
Y entonces me iré gritar:
Te amo!!
Non puedo más negar
Solo vivo pra te amar
Mesmo que me vás sufrir
Sufrir por amor,oh,no!

(refrão)

Non puedo negar que te quiero
Solo puedo decirle
Te amo,oooh...
Sufriendo por amor...oooh
Estoy siempre sufriendo por amor...yeah!
Yo te amo...Nuk kemi video për këtë këngë.


Anahi
Publikimi: 01/01/2007


Anahi - Sufriendo Por Amor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sufriendo Por Amor".
3. Video është e këngës "Sufriendo Por Amor", por nuk këndohet nga Anahi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anahi:


Komente 0