Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anakonda - I Like You Girl  (Feat. Anila)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anila

27/03/2013

2013-03-27T17:39:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Like You Girl" kënduar nga Anakonda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anakonda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anakonda:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet