Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Anamaria Isufaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Anamaria Isufaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Anamaria merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Karnavalet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fortesa Berisha

Xhesuida

Aulona Deshishku

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Nea Hamza

Erika Ahmeti

Era Saraçi

Vesa Kiseri

Tags: Anamaria Isufaj, Anamaria


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet