Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anarchy - Engjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

dikur ketu leviznin floke te gjate te zinj.
une shikoja syte e tu me flake ,ne shi.
imazhi yt, hapesire pafund si det ne ere.
me mungojne te gjitha qe atehere.

edhe engjejt qajne kur s'je ti
ata duan te jemi te dy

fle,dhe ne enderr te kerkoj kudo.
atje ,vetem ti s'do jesh me ,jo.
syte e tu midis miliona sysh kerkoj.
qesh dhe qe jam ne enderr harroj.

edhe engjejt qajne kur s'je ti
ata duan te jemi te dyPublikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5Më Shumë Këngë Nga Anarchy:


Komente mbi këtë këngëAnarchy - Engjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjej".
3. Video është e këngës "Engjej", por nuk këndohet nga Anarchy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.