A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anastasja Skënderaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
Anastasja Skënderaj është një këngëtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alma Saramati

Feti Peraj

Anita Lestrani

Laura Lila

Eranda Bytyqi

Linda Hyseni

Graciela Marku

Edonisa Kelmendi

Marigonna

Eli Qorri


Tags: Anastasja Skënderaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019