Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Bajraliu - Pasha Zotin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A është e mundur, që ty t'kam humbur
A është e vertet, ky fund i shkretë
Zemra s'pranon, për tjeter me rrejt
Se njëher ka dasht, njëher ka ba be

Pasha Zotin, ty t'kam dasht me shpirt
Pse bjen fundi kshtu kurrë se kam prit
O pasha Zotin, ty t'kam dasht me shpirt
Pse ma bënë kështu kurrë se kam prit

Ma mirë n'vetmi, se me i qesh dikujt
Me u ba si i lumtur, kur jam tu i vujt
Zemra s'pranon, për tjeter me rrejt
Se njëher ka dasht, njëher ka ba be

Pasha Zotin ty t'kam dasht me shpirt
Pse bjen fundi kshtu kurrë se kam prit
Oh pasha Zotin ty t'kam dasht me shpirt
Pse ma bënë kështu kurrë se kam pritNuk kemi video për këtë këngë.
Andi Bajraliu - Pasha Zotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Zotin".
3. Video është e këngës "Pasha Zotin", por nuk këndohet nga Andi Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Bajraliu:


Komente 0