Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Dhoska - Back To You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Don’t have to wait
You know my name
Sunshine and rain
Some things don’t change
Thinking about the days we were young, we were young girl
Innocent in our ways we were dumb, we were dumb girl

Chorus:
You
When nothing really mattered
I could always count on you

You
Your touch would leave me breathless
So let me give it back to youPublikimi: 27/01/2019
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 19
Muzika: Andi Dhoska


Andi Dhoska - Back To You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Back To You".
3. Video është e këngës "Back To You", por nuk këndohet nga Andi Dhoska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Dhoska:


Komente 1