Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi AD

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Andi Disha
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
Andi AD është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hary-B

Flame (Flamur Selmani)

Flori ABG

Arjan Rrahmani

Fitim Bajra

Princ1

Jetmir Salihu

Redrum

5kinny

Bernie

Tags: Andi Ad, Andi Disha


Komente mbi këtë artist