Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Kerraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tepelenë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Andi Kerraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 10 Gusht 2020, Andi Kerraj publikon videoklipin "Mrekulli E 7"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Metlli Musaraj

Safet Lezaj

Luka Qarri

Nasi Kerraj

Kasem Lapa

Drini Gjona

Klajdjan Torra

Fredi Gjishti

Idajet Hysa

Ardit Vranozi

Tags: Andi Kerraj


Komente mbi këtë artist