Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Andi Kongo - Shija E Saj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010

Komente

Asnjë Koment

23/12/2010

2010-12-23T17:25:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shija E Saj" kënduar nga Andi Kongo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Andi Kongo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet