Andi Mezini
Andi Mezini
Andi Mezini
  • Vendlindja:
  • Ferizaj
  • Jeton në
  • Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Andi Mezini është këngëtar i njohur. Më datë 17 Dhjetor 2019, Andi & Njomza Mezini publikojnë videoklipin "Shqiperine E Dua". Teksti i këngës u shkrua nga Kujtim Aliu, ndërsa orkestrimi u punua nga Arti Rec.

Më datë 9 Tetor 2020, Andi Mezini publikon videoklipin "Aman". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Chipsi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 19 Shkurt 2022, Andi Mezini publikon videoklipin "Të Kam Thirr Dashni". Muzika e këngës u punua nga Arti Rec, teksti u shkrua nga Imperialb, ndërsa për orkestrimin u kujdes Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 7 Maj 2022, Andi Mezini & Tupana Show publikojnë videoklipin "Do Ta Kallim". Kënga është kompozuar nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Arti Rec.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0