Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Mezini - Si Princeshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Spo di qysh me than
nty jam ba merak
saher mkalon pran
kurqysh smuj mu ba rahat

Kaloj dit e muaj
e un pres me tpa
Spo di qysh met than
sdi qysh me ja ba

Ref:(1x)
Hiq spo di qysh me ja ba
hiq spo di qfar fjal me dhan
jam i drejt e du pa hile
per ty mka lind ajo nan
Qokollad gjakun e ke
asnje behane se ke
si princesh je padyshim
veq met than spo kam guxim

Sdi a me qu fjal
se vet skam guxim
saher mkalon pran
zemra mrreh pa pushim
m’ikin fjalet asnje fjal sme vje
ndermend
refuzimit i frigohem
sdi se qka pom gjen

Ref:(1x)
Hiq spo di qysh me ja ba
hiq spo di qfar fjal me dhan
jam i drejt e du pa hile
per ty mka lind ajo nan
Qokollad gjakun e ke
asnje behane se ke
si princesh je padyshim
veq met than spo kam guxim


Ky tekst u dërgua nga BBAndi Mezini
Publikimi: 08/12/2015


Andi Mezini - Si Princeshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Princeshe".
3. Video është e këngës "Si Princeshe", por nuk këndohet nga Andi Mezini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Mezini:


Komente 0