Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Mezini - Ke Me M'lyp Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa shume fjal e sa premtime
tash ka mbetur vetem fjal (2x)

Paskan dal nga goja jote
veq prej zemre spaskan dal (2x)

Ref:(2x)
Ke mem lyp ke mem lyp
po mo kurr nuk ke mem gjet
Se ky shpirt se ky shpirt nuk ta fal
ty kurr perjet.

Porsi gota plot e mbushur
gjysma helm e gjysma ver (2x)

Paske qen per zemren time
jam mashtru kur tkam marr er (2x)

Ref:(4x)
Ke mem lyp ke mem lyp
po mo kurr nuk ke mem gjet
Se ky shpirt se ky shpirt nuk ta fal
ty kurr perjet.


Ky tekst u dërgua nga BB


Nuk kemi video për këtë këngë.


Andi Mezini
Publikimi: 04/12/2018


Andi Mezini - Ke Me M'lyp
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Me M'lyp".
3. Video është e këngës "Ke Me M'lyp", por nuk këndohet nga Andi Mezini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Mezini:


Komente 0