Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Mezini & Naile Halili - Luje Vallen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Luje luje vallen ti
qunat u trranun
me ty smundet kush me lujt
ti mendjen jau lun
2x

Sonte erdhi nata jon
me u tubu ne vendin ton

Thirri shoqet tjera
se na presin
tuj vallzu e pritshim
bashk mengjesin
2x

Luje luje vallen ti
qunat u trranun
me ty smundet kush me lujt
ti mendjen jau lun
2x

Thirri shoqet tjera
se na presin
tuj vallzu e pritshim
bashk mengjesin
2x

Luje luje vallen ti
qunat u trranun
me ty smundet kush me lujt
ti mendjen jau lun
2x


Andi Mezini & Naile Halili - Luje Vallen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Vallen".
3. Video është e këngës "Luje Vallen", por nuk këndohet nga Andi Mezini & Naile Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Mezini:


Komente 0