Më mbaj mend (për 1 muaj)


Andi Qereti - Patata (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Patata (Remake)".
3. Video është e këngës "Patata (Remake)", por nuk këndohet nga Andi Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Andi Qereti - Patata (Remake) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Dabesst

Komente

Asnjë Koment

10/03/2021

2021-03-10T20:08:10+00:00Rra ta ta ta ta
Gjuji pa pa pa
Kta qe folin blah blah blah
Nuk jemi si kta
Rra ta ta ta ta

Kurgjo mos ndrysho qeshtu t'du baby mama
Jo nuk ki nevoj per gucci louis prada
Ndryshe une t'shoh e ndryshe t'shohin ata
Paret shkojn, shkojn e vijn, njejt mesim prap na

Gjuji pa pa pa
Kta qe folin blah blah blah
Bashk na knojna la la la
Lej le t'hejtiratin kta

Ncabriolet yjet nalt
Si nrolls royce nuk jan pak
Kur kesh high un t’deshta
Kur ke e pit un t’desha...

Na kem njo
Po nuk jem mo
Un po t shoh
Amo spo tnjoh
Nuk t thom ex
Se stkom dasht jo...
Si para se me m’njoft
Sm’ki kurgjo...

Orkestrimi: Dabesst
Mix & Master: Dabesst
Remake Of Konfuz - Patata


Më Shumë Këngë Nga Andi Qereti:


Komente mbi këtë këngë