Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Qerreti - I Vetmuar Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I vetmuar jam askend se kam veq kujtimi per ty nanë
Me mungon ti fjala jote plot ngrohtesi e dashuri nanë moj

Refreni:
Bredhi rrugeve e shtegtoj nanë moj
Fatin tim dhe te huaj e kerkoj
Te kam xhan te kam shpirt
Te kam yll qe ben drite
Te kam xhan te kam shpirt
Te kam yll qe ben drite

Ku e kam babane motrat edhe vllane
Per ta malli me ka mar
Shoket nuk i kam vetem me kan lan
Nuk ka hallin kush tma qaj nane moj

Refreni:
Bredhi rrugeve e shtegtoj nane moj
Fatin tim dhe te huaj e kerkoj
Te kam xhan te kam shpirt
Te kam yll qe ben drite
Te kam xhan te kam shpirt
Te kam yll nane moj...


Ky tekst u dërgua nga Andi qerreti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Andi Qerreti - I Vetmuar Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Vetmuar Jam".
3. Video është e këngës "I Vetmuar Jam", por nuk këndohet nga Andi Qerreti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Qerreti:


Komente 0