Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Mos Me Thuaj Qe Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Albumi I 2- Te"

Komente

Asnjë Koment

16/03/2009

2009-03-16T12:37:56+00:00(çdo strofe dy here)

Kaluam ne bashe
Gati nje vit plot
Me bere te vuaj
Per ty derdha dhe lote

(refren)
Mos me thuaj qe te dua
Jo me ty jo ste besoj
Me mashtron me mashtron ti mua
Dhe me tjetren ti gezon

Ma prishe ti mendjen
Me puthje perqafime
Me fjale te bukura
Rrembeve zemren time.

(refreni)

Dhe une si e re ne dashuri
Mendje holle u tregova me ty

(refreni)

Shume te desha
Te veshtir e kam te le
Shko ti me tjetren
Per mua me s'je

(refreni)


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet