Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Andi Shkoza - Te Luta Te Luta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Luta Te Luta".
3. Video është e këngës "Te Luta Te Luta", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Andi Shkoza - Te Luta Te Luta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Albumi I 2- Te"

Komente

Asnjë Koment

25/05/2009

2009-05-25T18:41:37+01:00(çdo strofe 2 here)

Tu luta, tu luta, tu luta une ty
Qe jeten ta kalojme ne bashe te dy

Fjalet e mija ti nuk i degjove
Dashurine time jo ti se besove

(refren)
Ikin vitet ikin vitet
Bashe me to harrohen dhe dhimbjet.
Ou ou uooooooo...

Te prita, te prita po shume me lendove
Fjalet e shoqeve ti degjove.

(1 here)
Fjalet e shoqeve
Ti s'duhet ti degjosh
Se jeten me shoqet
Jo ti s'do ta kalosh
Ejj shoqet ne na kane zili
Ngaqe duhemi une dhe ti.

(refreni)

Po nje dite pritja perfundoi
Dashuria ime tek nje tjeter shkoi

(refreni)


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë