Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Dhelper Dinake

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhelper Dinake".
3. Video është e këngës "Dhelper Dinake", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - Dhelper Dinake  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

08/03/2013

2013-03-08T01:22:48+00:00(Çdo strofë dy herë)

Ej, ti qenke si dhelper dinake
qe vjen rrotull neper shpelle
katile moj nazemadhe
si do ta kalosh ket jete,

ooouo akoma skam mbaruar,
se veq ty moj, te kam dashuruar.

Ej, ti rruges kur me kalonje,
gjepat njerzve u kontrolloje,
kur i sheh pse u vonove
kepucet pse smi llustrove.

ooouo akoma skam mbaruar,
se veq ty moj te kam dashuruar.

Ej, ti qënke si rrush pa farë
i ka parë vashe i kam parë,
i kam parë i kam shijuar
flokt e tu kam ledhatuar,
ej sytë e tu si rrush pa farë,
i kam parë vashe i kam parë
i kam parë i kam shijuar
flokt e tu kam ledhatuar,

ejooouo akoma skam mbaruar,
se veq ty moj te kam dashuruar.


Ky tekst u dërgua nga ridi
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet