Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Per Ty Po Mendoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T07:23:11+00:00(Çdo strofë dy herë)

Rri me madh unë dhe kujtoj
kur rrinim bashke të dy
mu dukte vetja sikur ne këtë botë
jetonja veq për ty.

Ooooo per ty po mendoj
ooooo kurr jo stë harroj.

A mban mend ti kur më thonje
je zemra ime, hë pra
ku i ke,ku i ke ato premtime.

Ooooo per ty po mendoj
ooooo kurr jo stë harroj.


Ky tekst u dërgua nga ridi
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet