Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Andi Shkoza - Nuk E Shijuam Kete Dashuri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2013

2013-04-29T08:23:112 here
Në anën e një trotuari,
i heshtur une ecja ngadalë,
dhe zemra më digjet si zjarri,
për vajzën që dot spo e ndal.

Ja erdha, un pranë sajë,
fytyra, si gjaku kuqoi,
por vajza, nisi të qajë,
dhe fjalët spo i dëgjon.

2 here
Dhe vajza uli kokën ngadalë,
padashur, e turpëruar,
dhe nuk më thoshte asnjë fjaë,
e dashur, e dashur të dua.

Ja erdha, un pranë sajë,
fytyra, si gjaku kuqoi,
por vajza, nisi të qajë,
dhe fjalët spo i dëgjon.

2 here
Kaluan ditë kaluan kohë
që vajzën unë dot spo e shoh,
varrrit i afrohem edhe vajtoj
për dashurinë që se shijuam dot.

Për dashurinë që se shijuam dot,
për dashurinë që se shijuam dot.


Ky tekst u dërgua nga ridi
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...