Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Nuk E Shijuam Kete Dashuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Shijuam Kete Dashuri".
3. Video është e këngës "Nuk E Shijuam Kete Dashuri", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - Nuk E Shijuam Kete Dashuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T07:23:11+00:002 here
Në anën e një trotuari,
i heshtur une ecja ngadalë,
dhe zemra më digjet si zjarri,
për vajzën që dot spo e ndal.

Ja erdha, un pranë sajë,
fytyra, si gjaku kuqoi,
por vajza, nisi të qajë,
dhe fjalët spo i dëgjon.

2 here
Dhe vajza uli kokën ngadalë,
padashur, e turpëruar,
dhe nuk më thoshte asnjë fjaë,
e dashur, e dashur të dua.

Ja erdha, un pranë sajë,
fytyra, si gjaku kuqoi,
por vajza, nisi të qajë,
dhe fjalët spo i dëgjon.

2 here
Kaluan ditë kaluan kohë
që vajzën unë dot spo e shoh,
varrrit i afrohem edhe vajtoj
për dashurinë që se shijuam dot.

Për dashurinë që se shijuam dot,
për dashurinë që se shijuam dot.


Ky tekst u dërgua nga ridi
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet