Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Shkolla Ka Mbaruar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Per Ty E Dashur"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00O ja dhe shkolla ka mbaruar ,ua no na
Moj e dashura ime, ua no na
Bashke me shoqet bisedonin ua no na
Si kaluat ne provime (2x)

O Marçel Marçel Marçela ,ua no na
ti ke floket kacurrela ua no na
ndaj me thoje se te dua ,ua no na
ti marsela je per mua (2x)

Kacurrelat te mbulonin ,ua no na
ballin tend dhe syt e zinj ua no na
sa do doja prap ti kisha ua no na
ti perkedhel me nostalgji

O Marçel Marçel Marçela ,ua no na
ti ke floket kacurrela ua no na
ndaj me thoje se te dua ,ua no na
ti marsela je per mua (2x)

edhe sa her ty do te kujtoj
un kengen tende Marçela
me gjithe shpirt do ta kendoj (2x)

O Marçel Marçel Marçela ,ua no na
ti ke floket kacurrela ua no na
ndaj me thoje se te dua ,ua no na
ti marsela je per mua (2x)


Ky tekst u dërgua nga Alban Marku
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet