Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Mos E Thyej Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Beri trak... e degjove... zemren qe lendove
Buzet tona u larguan..endrat u harruan


mos e thyej zemren qe do
se do vuash ti pergjithmon
por buzet qe ti puthe dikur
jooo nuk do ti puthesh me kur

Si nje leter e grisur
ender e panisur
nate e zeze sec te vodhi
deshperimin me solli


mos e thyej zemren qe do
se do vuash ti pergjithmon
por buzet qe ti puthe dikur
jooo nuk do ti puthesh me kur

Ky tekst u dërgua nga LeonardPublikimi: 01/12/2003
Muzika: Alban Furtuna
Teksti: Armand Trebicka


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0


Andi Shkoza - Mos E Thyej Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Thyej Zemren".
3. Video është e këngës "Mos E Thyej Zemren", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.