Audio

Andi Shkoza - Afer Do Te Mbaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Per Ty E Dashur"
Le te bjere i dashur mbi mua shi
Afer vetes do te te mbaj
Ato lotet qe me dhurove ti
Me nje puthje do ti thaajj

Ne ato dy syt e bukur
Zemren time e kam humbur
Si ne enderr rrotullohet
Dhe nuk zgjohem dooottt 2x

Ndoshta dhe te tjer ty vajz te kan then
Je e bukur pooorssiii nje hene
Si mund te jetoj pa kte dashurii
Eja te me shpeeetoshh tiiii

Ne ato dy syt e bukur
Zemren time e kam humbur
Si ne enderr rrotullohet
Dhe nuk zgjohem dooottt 4x


Ky tekst u dërgua nga Endri Duka
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...