Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Akoma Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

REF.:
Akoma te dua, akoma
Akoma te dua, akoma
Akoma, akoma te dua
Akoma te dua, akoma

Ende te dua mos me shaj
ende te dua nuk kam faj
dhe pse me tjeter je ti sot
ti je e vetmja ne kte bot

dhe pse me vrave ty s't mallkoj
nje gje te fundit ty te kerkoj
kur tjetrin puth ti me kujto
asgje s'do humbasesh me beso

REF.:
Akoma te dua, akoma
Akoma te dua, akoma
Akoma, akoma te dua
Akoma te dua, akoma

Oret, minutat numeroj
pres qe kjo ndarje te mbaroje
pres qe te ktehesh perseri
ah mos me ler ti ne vetmi

dhe pse me vrave ty s't mallkoj
nje gje te fundit ty te kerkoj
kur tjetrin puth ti me kujto
asgje s'do humbasesh me beso

REF.:
Akoma te dua, akoma
Akoma te dua, akoma
Akoma, akoma te dua
Akoma te dua, akoma


Ky tekst u dërgua nga EndiAndi Shkoza
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Alban Furtuna
Teksti: Armand Trebicka
Video Produksioni: Alvid


Andi Shkoza - Akoma Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akoma Te Du".
3. Video është e këngës "Akoma Te Du", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0