Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Jetoj Me Shprese

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Me Shprese".
3. Video është e këngës "Jetoj Me Shprese", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - Jetoj Me Shprese  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Jetoj Me Shprese"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T07:24:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetoj Me Shprese" kënduar nga Andi Shkoza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dashnor Diko. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kjo jete s'po me shijon
Diçka ne zemer mua me mundon
Jetoj, jetoj me shprese
Se ate akoma une po e pres
(dy here)

(refren)
Çdo dite qe vjen
Me e zeze behet per mua
U be nje kohe e gjate qe po te pres
Fjalen ta kam dhene dhe prape te dua
I tille kam qene, i tille do vdes

E di qe ti tani je martuar
Ndoshta ti pret ndonje femije
E dashur po te them se prape te dua
Dhe vazhdoj te pres porsi gjithnji

Çdo nate rri e mendoj
Dhe syte e mi mbushen me lote
Ne enderr shume here te shikoj
Ngrihem menjehere dhe per ty veshtroj
(dy here)

(Refreni)

Po te pres...Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet