Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Ne Itali Kur Shkova

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Itali Kur Shkova".
3. Video është e këngës "Ne Itali Kur Shkova", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - Ne Itali Kur Shkova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Komente

1 🔥

29/04/2013

2013-04-29T07:24:23+00:00Në Itali,me skaf unë shkova
edhe prindërit,i helmova(x2)

U gabova,u gabova me të dashurin une shkova(x2)

O më prempoj,që më dashuronte
për para ai më donte

Më premtoi moj,që më dashuronte
për para ai më donte

Nuk e besoja,nuk e besoja
si prostitutë të punoja(x2)

Oooooooouuooo,ouuuuuuooooooo fati im(x2)

Si prostitutë moj,unë po punoj
ti nuk e di,si do të përfundoj(x2)

Mallkuar qofsh,dashnori im
që u talle me fatin tim(x2)

Oooooooouuooo,ouuuuuuooooooo fati im(x2)


Ky tekst u dërgua nga  Albanm
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet