Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Andi Shkoza - Varrezat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/04/2013

2013-04-12T16:59:34

Këngë e albumit:

"Jetoj Me Shprese"
Kaloj neper varreza,fenerin mbaj ne duar,shikoj varrin e saj dikush e ka trazuar
kaloj neper varreza,fenerin mbaj ne duar,shikoj varrin e saj dikush e ka trazuar

ref(2 here)

O djaj,o djaj ju pse se lini te qete ju vdekjen ja sollet asaj ma moret nga kjo jete
o jo jo, s'ju lejoj s'ju lejoj qe varrin ju tja ngacmoni
me zjarr,me zjarr do t'ju djeg dhe nga shpirti saj do tju heq

(2 here)
Ishte dite e shtune,ethet se çe zune,o syt çi perendoj,o zemre saj pushoje

ref(2 here)

(2 here)
Kaloj neper varreza,me bar jeshil mbuluar,ketu ne dhe te zi prehet nje bukuri

ref(2 here)


Ky tekst u dërgua nga Tironcja
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...