Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Andi Shkoza - Yjet Veshtroj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2013

2013-04-29T08:24:23GJITHE DITEN RI MENDUAR DHE RADION DEGJOI GJITHE NATEN RI ZGJUAR DHE YJET VESHTROJ
KERKOJ UN MELODI
KERKOJ UN MELODIKETE KENGE UN SHOQES SIME TJA KUSHTOJ
GJITHE DITEN RI MENDUAR DHE RADION DEGJOI
GJITHE NATEN RI ZGJUAR DHE YJET VESHTROJ KERKOJ UN MELODI
KERKOJ UN MELODI
KETE KENGE UN SHOQES SIME TJA KUSHTOJkUJTOJ VITET ME RADHA POR ASNJE NUK ME MBRON KUJTOJ ME ORE TE TERA NDOSHTA MOS DASHUROJ POR JO JO
NUK ESHT AJO KUJTOJ VITET ME RADHA POR ASNJE NUK ME MBRON KUJTOJ ME ORE TE TERA NDOSHTA MOS DASHUROJ POR JO JO
NUK ESHT AJO

GJITHE BOTA FLASIN PER NE TE DYNJE DJALE DHE NJE VAJZE KANE RENE NE DASHURI
PER ATA QE SE KUPTOJN
PER ATA QE SE KUPTOJN
C'DO TE THOTE FJALA DASHURI GJITHE BOTA FLASIN PER NE TE DY
NJE DJALE DHE NJE VAJZE KANE RENE NE DASHURI
PER ATA QE SE KUPTOJN PER ATA QE SE KUPTOJN
C'DO TE THOTE FJALA DASHURI
KUJTOJ VITET ME RADHA POR ASNJE NUK ME MBRON KUJTOJ ME ORE TE TERA NDOSHTA MOS DASHUROJ
POR JO JO
POR JO JO
NUK ESHT AJO
NUK ESHT AJO
KUJTOJ VITET ME RADHA POR ASNJE NUK ME MBRON
KUJTOJ ME ORE TE TERA NDOSHTA MOS DASHUROJ
POR JO JO
POR JO JO
NUK ESHT AJO
NUK ESHT AJO


Ky tekst u dërgua nga Sokol Arapi
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...