Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Zeshkanja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


moj zeshkane me syte e zi e me buze moj si qe rshi eja belin te ta mar oh moj zemer oh

ref......
MOJ ZESHKANE ME SYTE E ZI E ME BUZE MOJ SI QERSHI EJA BELIN TE TA MAR OH MOJ ZEMER OH

ti e din se zemren ta kamdhan ti e din se ndrat ti kam fal

oooooooo ey moj zeshkane me syte e zi e me buze moj kajmakli eja belin te ta mar oh moj zemer oh

hey ........reffff.... MOJ ZESHKANE ME SYTE E ZI E ME BUZE MOJ SI QERSHI EJA BELIN TE TA MAR OH ZEMER O


Ky tekst u dërgua nga Andi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Andi Shkoza
Publikimi: 19/04/2013


Andi Shkoza - Zeshkanja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zeshkanja".
3. Video është e këngës "Zeshkanja", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0