Official Video

Andi Shkoza - Limoni Me Sheqer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2016

2016-07-01T14:54:22

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Armand Trebicka

Video Produksioni:

SWARTKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Limoni Me Sheqer" kënduar nga Andi Shkoza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Andi Shkoza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...