Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Nazemadhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/06/2019

2019-06-06T15:34:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nazemadhe" kënduar nga Andi Shkoza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Andi Shkoza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Altin Shira. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

po shkon java mrekulli
gjithe lezet e gjith dashni
sa afrohet dite e shtune
xhelozia na prish pun
cte kam bere moj gjetsh belan
sikur kam ngatrru dynjan
xhelozi tka verbu xhelozia tka ndryshu

Refreni:
eeeeeee 3 dite mire e 3 dit keq
menjen zemer po ma heq
je me noze noze modhe moooj
vec per ty zemra ma nin
por problemi im je ti
je me noze noze modhe mooj

sa here ti me buzeqesh
erdh pranvera midis nesh
her me diell e her me shi
se morem vesh ket dashuni
o cte kam bere moj gjetsh belan
sikur kam ngatrru dynjan
xhelozia tka verbu xhelozia tka ndryshu

Refreni:
eeeeeee 3 dite mire e 3 dit keq
menjen zemer po ma heq
je me noze noze modhe moooj
vec per ty zemra ma nin
por problemi im je ti
je me noze noze modhe mooj(3 here)Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet